iProdukcja.pl arrow Katalog firm
Katalog firm
GALJA Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Nazwa firmy: GALJA Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Adres: Prandocin 166
Kod pocztowy: 32-090
Miasto: Słomniki
Telefon: 012 388-01-30
Faks: 012 388-01-30
Opis: Firma GALJA działa w branży odlewniczej od 1997 r. Specjalizujemy się w odlewach ciśnieniowych ze stopu cynku i aluminium ZnAl-ZL 5,dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, biurowego i nie tylko. Świadczymy usługi w zakresie lakierowania proszkowego, obróbki mechanicznej oraz galwanizacji. Jakość i zamiłowanie do detalu to nasz atut.
 
INTERBELTS S.C.
Nazwa firmy: INTERBELTS S.C.
Adres: WAŁY JAGIELLOŃSKIE 20
Kod pocztowy: 56-400
Miasto: OLEŚNICA
Telefon: 71 781 94 33, 71 723 13 63
e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Opis: Systemy szybkiej wymiany tłocznika. Elementy znormalizowane do tłoczników i form: sprężyny gazowe, sprężyny do tłoczników, folie i blachy stalowe precyzyjne, stemple i matryce, uchwyty mocyjące, słupy i tuleje, wypychacze, sprężyny elastomerowe i wiele innych.
 
TBI Technology Sp.z o.o.
Nazwa firmy: TBI Technology Sp.z o.o.
Adres: ul. Bosacka 52
Kod pocztowy: 47-400
Miasto: Racibórz
Telefon: 032 777 43 61
e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Opis: TBI Technology Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem:
· obrabiarki CNC
· obrabiarki specjalne
· dobór narzędzi
· komputerowe systemy CAM wspomagające wytwarzanie
· serwis CNC
· modernizacje CNC
· szkolenie i wdrożenia z zakresu wykorzystania systemów inżynierskich

Nasze główne atuty to:
· doświadczenie w samodzielnym projektowaniu i konstruowaniu obrabiarek do zadań specjalnych;
· profesjonalne doradztwo techniczne;
· własny serwis.


Prezentowane przez nas marki:
1. AUERBACH – maszyny do obróbki detali wielkogabarytowych w 5 osiach; urządzenia do głębokiego wiercenia
2. SAFOP – tokarki ciężkie (detale o długości od 4 do 20 m); tokarki do obróbki osi oraz kół zestawów kolejowych
3. SPINNER – obrabiarki do produkcji wielkoseryjnej – tokarki oraz centra 3,4 i 5 osiowe. 4. CATIA, ENOVIA, DELMIA – rozwiązania światowego lidera w produkcji systemów CAD/CAM/PDM
5. TBI - pionowe i poziome centra obróbcze, 5 osiowe centra obróbcze, portalowe centra obróbcze, centra tokarskie, tokarki cnc i sterowane cyklami, tokarki karuzelowe Linia obrabiarek TBI produkowana jest na Tajwanie wg specyfikacji i zaleceń inżynierów TBI Technology, w największych zakładach obrabiarkowych. Urządzenia opatrzone są znakiem CE oraz produkowane na bazie najlepszych komponentów znanych europejskich i japońskich producentów podzespołów obrabiarek.
 
WIKO P.P.U. Stanisław Wieliczko
Nazwa firmy: WIKO P.P.U. Stanisław Wieliczko
Adres: ul. 3-go Maja 6
Kod pocztowy: 95-100
Miasto: Zgierz
Telefon: +48 601 381 259
Faks:
Opis: Firma WIKO oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką ceramiki wnętrzarskiej. Oferujemy m.in.: cięcie proste, cięcie po łukach, nacinanie rowków, wiercenie otworów, fazowanie krawędzi na półokrągło i pod kątem, produkcję stopnic, produkcję cokołów z płytek gresu, co pozwala na 100% dopasowanie koloru cokołu i podłogi.
 
P.P.U.H. WAGA
Nazwa firmy: P.P.U.H. WAGA
Adres: ul. Piłsudskiego 23
Kod pocztowy: 32-050
Miasto: Skawina
Telefon: 012 285 90 08
Opis: Oferta obejmuje sprzedaż wag: samochodowych, taśmociągowych, pomostowych, hakowych, zbiornikowych, a także usługi w zakresie: serwisu, modernizacji, hybrydyzacji i remontów wag, legalizacji wag. Posiadamy także wypożyczalnię wzorców dużej masy.
 
Akces Sp. z o.o.
Nazwa firmy: Akces Sp. z o.o.
Adres: ul. Sokołowska 159
Kod pocztowy: 08-110
Miasto: Siedlce
Telefon: +48 25 633 27 00
Faks: +48 25 633 16 23
Opis: Firma Akces zajmuje się produkcją na potrzeby branży reklamowej. Naszą specjalizacją jest oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne placówek handlowo-usługowych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu, przez produkcję, montaż i transport. Realizujemy zamówienia wielkonakładowe i jednostkowe, w oparciu o projekty własne lub powierzone.
 
Cadopen
Nazwa firmy: Cadopen – Komputerowe Systemy Edukacyjne
Adres: ul. Litewska 10/57
Kod pocztowy: 51-354
Miasto: Wrocław
Telefon: 669 213 424
Faks: 071 79 60 426
Opis: Firma Cadopen oferuje szeroką gamę szkoleń specjalistycznych z oprogramowania wspomagajacego projektowanie CAD. Oferta firmy to pakiety szkoleniowe na różnych stopniach trudnosci dla osób indywidualnych oraz grup, poprzez współpracę z producentem oprogramowania CAD oferujemy branżowe systemy projektowania 2d i 3d na platformę linux.
 
„VISTA” S.C.
Nazwa firmy: Firma Usługowo-Handlowa „VISTA” S.C.
Adres: ul. Bernarda Wały 3a/29
Kod pocztowy: 41-412
Miasto: Mysłowice
Telefon: 0-698-688-717
Faks: 0-604-740-779
Opis: Oferujemy kompleksową obsługę, doradztwo oraz szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Posiadamy Ośrodek Szkolenia „VISTA” wpisany do ewidencji placówek kształcenia ustawicznego Prezydenta Miasta Mysłowice.
 
TAKSI engineering
Nazwa firmy: TAKSI engineering
Adres: ul. Bokserska 17
Kod pocztowy: 02-690
Miasto: Warszawa
Telefon: +48 22 849 93 25
Faks: +48 22 849 93 25
Opis: Od 1993 roku TakSi Engineering specjalizuje się w dostarczaniu naszym Klientom najnowszych i najlepszych urządzeń do znakowania trwałego.Jesteśmy najdłużej działającą firmą w tej branży na rynku Polskim.Oferujemy systemy laserowe i mikropunktowe do znakowania trwałego.
 
DORADZTWO Mariusz Kostrubała
Nazwa firmy: DORADZTWO MARIUSZ KOSTRUBAŁA
Adres: ul. Anielewicza 45/31
Kod pocztowy: 01-060
Miasto: Warszawa
Telefon: 602744801
e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Opis: Firma z dużym doświadczeniem zajmuje się zarządzaniem nieruchomości: mieszkaniowej, komercyjnej, produkcyjnej itp. Posiada licencje zarządcy nieruchomości i pośrednictwa nieruchomości, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz uprawnienia elektryczne do 1 KV E i D w celu dokonywania przeglądów okresowych na danych nieruchomościach. Posiadamy referencje i każdemu właścicielowi nieruchomości doradzimy i obsłużymy daną nieruchomość fachowo i kompleksowo minimalizując koszty.
 
«« początek « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 263

Tagi Katalogu firm

CAD CAD/CAM CAM Katalog firm Narzędziowe Nieżelazne Obróbka skrawaniem Stal Stale Staliwa frez frezowanie laser materiały nieżelazne obróbka plastyczna obróbka skrawaniem rozwiertak toczenie transport zdzierak

Szukane

targi praca z jobs.pl praca katalog firm news instytucje projekty cad firmy konferencje stal wydawnictwa technology partners szkolenia cnc transport targi w polsce udt cad/cam formy wtryskowe
BAZA FIRM Handel Hutnictwo Obróbka skrawaniem Obróbka plastyczna Usługi Dodaj firmę OGŁOSZENIA BEZPŁATNE Praca w Polsce Praca za granicą Sprzedam Kooperacja TARGI Targi w Krakowie Targi Kraków Targi krakowskie Targi w Poznaniu Targi Poznań Targi poznańskie Targi w Warszawie Targi Warszawa Targi warszawskie Targi w Gdańsku Targi Gdańsk Targi gdańskie Targi w Katowicach Targi Katowice Targi katowickie Targi w Kielcach Targi Kielce Targi kieleckie Targi w Europie Targi Europa Targi europejskie PRACA Praca dla inżynierów Praca dla inżyniera WYDAWNICTWA Prasa fachowa Literatura techniczna SZUKANE praca dla inżyniera poradnik mechanika klasy śrub poradnik tokarza wytrzymałość śrub tablice wyrobów hutniczych klasa śruby wymiarowanie literatura techniczna instrukcje bhp poradnik frezera PRZYJACIELE pozycjonowanie stron marketing w internecie Zarządzanie przedsięwzięciami Audyt projektów optymalizacja kosztów radca prawny wrocław