iProdukcja.pl arrow Newsy
Newsy
Targi promują Polskę
Targi Kielce coraz śmielej wchodzą na ukraiński rynek wystawienniczy. Kielecki ośrodek, który w ubiegłym roku jako pierwszy w Polsce zdecydował się na organizację własnej wystawy poza granicami kraju, przygotowuje już kolejną edycję swoich targów w Kijowie.

 
Zwrot z inwestycji w systemy informatyczne
Zwrot z inwestycji w systemy informatyczne
22.11.2005 r., Warszawa
Wyjątkowe spotkanie z Larsem Mieritz , analitykiem firmy Gartner specjalizującym się w zagadnieniach TCO/TVO

Podczas konferencji specjaliści z firm, posiadających największy dorobek w zakresie analiz ROI/TCO w Polsce, zaprezentują Państwu najnowsze metody analityczne, dzięki którym możliwa będzie precyzyjniejsza wycena inwestycji informatycznych w różnych dziedzinach oraz wskażą czynniki wpływające na wartość ekonomiczną projektu, których znajomość pozwoli na szybsze identyfikowanie projektów o wysokim zwrocie i odrzucanie projektów nieatrakcyjnych ekonomicznie.

 
Nowa telefonia i sieci konwergentne
Konferencja: NOWA TELEFONIA I SIECI KONWERGENTNE
18 października 2005 r., Warszawa
Koordynacja merytoryczna i prowadzenie obrad: Tomasz Kulisiewicz.

Zapraszamy do udziału w konferencji całkowicie poświęconej nowej telefonii i sieciom konwergentnym. Dla czytelników iProdukcja przeznaczyliśmy 5 bezpłatnych zaproszeń. Zaproszeni specjaliści powiedzą jak dobrać rozwiązania teleinformatyczne do modelu biznesowego. Zostanie omówiona integracja transmisji danych i telefonii IP, bezpieczeństwo sieci konwergentnych oraz zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne. 
Inwestorzy w Polsce mają problemy z pozyskaniem kadr technicznych
Jak wynika z analiz przeprowadzonych przez Bank Danych o Inżynierach, około 90% wszystkich ofert pracy dla specjalistów pracujących w branży technicznej pochodzi z 5 województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i lubuskiego. Taka koncentracja potencjalnych pracodawców rodzi problemy z pozyskaniem wykwalifikowanej kadry technicznej - zapraszam do zapoznania się ze szczegółami tego zjawiska.

 
PARP - Nowy termin składania wniosków o dotacje inwestycyjne dla MSP
30 września 2005 r. odbyła się konferencja prasowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości poświęcona wznowieniu przyjmowania wniosków o dotacje na inwestycje w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw, działanie 2.3. Projekty można składać do 29 grudnia 2005 r. do godz. 15:00 w Regionalnych Instytucjach Finansujących.

 
Świat metali i pomiarów
Odlewnictwo to dziś jedna z dynamiczniej rozwijających się dziedzin gospodarki – zarówno światowej, jak i krajowej. W Polsce działa dziś około 400 odlewni, w których wykonuje się wyroby z żeliwa, staliwa, aluminium, brązu i innych metali. W ubiegłym roku całkowita produkcja krajowych odlewów wyniosła ponad 745 tysięcy ton. Ta potężna gałąź przemysłu ma swoje święto - Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL. Tą specjalistyczną wystawę organizują w tym roku już po raz jedenasty Targi Kielce.

 
Zintegrowany system pomiaru 3D "ScanBright"
Firma SMARTTECH podczas targów MACH-TOOL 2005 wprowadziła na rynek nowy produkt - zintegrowany system pomiaru 3D o nazwie „ScanBright.

 
Raport Zwrot z inwestycji (ROI) w informatyczne systemy utrzymania ruchu
Raport „Zwrot z inwestycji (ROI) w informatyczne systemy utrzymania ruchu” jest raportem typu ROI Evaluation. Raporty tego typu dedykowane są firmom pragnącym poznać szczegóły wartości ekonomicznej wdrożeń rozwiązania informatycznego przedstawianego w publikacji. Raporty ROI Evaluation są badaniem zwrotu z inwestycji osiągniętego na wdrożeniu systemu komputerowego.

 
BDI - Znajomość języków popłaca
Z przeprowadzonego przez „Bank Danych o Inżynierach” badania wynika, że znajomość języka obcego może nawet o ponad połowę zwiększyć wysokość wynagrodzenia otrzymywanego przez inżynierów.
 
Zmiany w iProdukcja.pl
Po kilkumiesięcznych pracach nad serwisem uruchomiliśmy nasze "nowe oblicze". Wszystkie prowadzone przez nas prace miały tylko jeden cel - zwiększyć ergonomię poruszania się po stronie oraz jak najszersze wykorzystanie narzędzi internetowych w celu doskonałej komunikacji z Państwem. Mamy nadzieję, że nam się to udało.
 
«« początek « poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna » koniec »»

Pozycje :: 661 - 670 z 670

Tagi Newsów

Aktualności AutoCAD Electrical AutoCAD Mechanical Autodesk Inventor BDI Informatyka Konferencje Logistyka News Praca Szkolenia i seminaria Targi w Polsce Wybierz kategorię Wybierz sekcję cad cax ce inżynier targi wynagrodzenia inzynierów

Szukane

targi praca z jobs.pl praca katalog firm news instytucje projekty cad firmy konferencje stal wydawnictwa technology partners szkolenia cnc transport targi w polsce udt cad/cam formy wtryskowe
BAZA FIRM Handel Hutnictwo Obróbka skrawaniem Obróbka plastyczna Usługi Dodaj firmę OGŁOSZENIA BEZPŁATNE Praca w Polsce Praca za granicą Sprzedam Kooperacja TARGI Targi w Krakowie Targi Kraków Targi krakowskie Targi w Poznaniu Targi Poznań Targi poznańskie Targi w Warszawie Targi Warszawa Targi warszawskie Targi w Gdańsku Targi Gdańsk Targi gdańskie Targi w Katowicach Targi Katowice Targi katowickie Targi w Kielcach Targi Kielce Targi kieleckie Targi w Europie Targi Europa Targi europejskie PRACA Praca dla inżynierów Praca dla inżyniera WYDAWNICTWA Prasa fachowa Literatura techniczna SZUKANE praca dla inżyniera poradnik mechanika klasy śrub poradnik tokarza wytrzymałość śrub tablice wyrobów hutniczych klasa śruby wymiarowanie literatura techniczna instrukcje bhp poradnik frezera PRZYJACIELE pozycjonowanie stron marketing w internecie Zarządzanie przedsięwzięciami Audyt projektów optymalizacja kosztów radca prawny wrocław