iProdukcja.pl arrow Newsy arrow Aktualności
Aktualności
Po co Kierownikowi Projektu linijka?

“Linijka”. Niby prosty przedmiot pozwalający zmierzyć “coś”! Ale czy na pewno prosty? Czy posługiwanie się NIM na pewno jest takie łatwe jak się wydaje? No i jak w tym kontekście odnaleźć ma się Kierownik Projektu?

 
Funkcjonalność systemów dla przemysłu / produkcji

Funkcjonalność systemów dla przemysłu / produkcji - rozwiązania ERP i MES

7 czerwca 2016r. w Katowicach odbędzie się konferencja Funkcjonalność systemów dla przemysłu/produkcji - rozwiązania ERPi MES. Organizatorem konferencji jest firma Successpoint.

 
ERP Giga Con w Warszawie - 25 lutego 2015

Konferencja to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy o aktualnych zagadnieniach związanych z systemami ERP, poznania oferty producentów i spotkania z ekspertami w tej dziedzinie.

 
Optymalizacja działań w przemyśle - 25 lutego 2015r.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo to najważniejsze cele współczesnych zakładów produkcyjnych. Optymalizacja procesów odgrywa ważną rolę w oszczędzaniu zasobów, osiągnięciu celów produkcyjnych oraz uzyskaniu lepszych wyników finansowych.

 
Masterclass Instalacje Przemysłowe - 4 - 5 lutego 2015

MOVIDA Conferences serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu Masterclass INSTALACJE PRZEMYSŁOWE – CZYSZCZENIE, KONSERWACJA, MODERNIZACJA, które odbędzie się w dniach 4- 5 lutego 2015 w Poznaniu.

 
Forum Produkcji już 10 - 11 lutego 2015

MOVIDA Conferences po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu dedykowanym przedstawicielom działów produkcji. 10 – 11 lutego 2015 to dni, które bezwzględnie należy zaznaczyć w kalendarzu. W tym terminie Forum Produkcji zgromadzi najlepszych ekspertów rynku oraz aktywnych słuchaczy, którzy będą mieli okazję wymienić się cennym doświadczeniem.

 
BEZPŁATNE seminarium
„Techniki lean w nowoczesnej produkcji i łańcuchu dostaw”
 
BEZPŁATNE seminarium
„Monitorowanie i diagnostyka maszyn i urządzeń”
 
Lekka odwilż na rynku pracy
ImageRaport Pracuj.pl „Rynek Pracy Specjalistów”
 
Inżynier doskonały, czyli jak się odnaleźć w trudnym otoczeniu rynkowym
ImageDyplom uczelni technicznej stwarza szerokie perspektywy zawodowe, nie stanowi jednak gwarancji sukcesu na rynku pracy. Aby móc zaplanować ścieżkę swojej kariery, oprócz wykształcenia i niezbędnych kwalifikacji, potrzebna jest także świadomość, którym branżom sprzyja koniunktura i które w najbliższej przyszłości będą zgłaszać największe zapotrzebowanie na specjalistów.
 
«« początek « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 670

Tagi Newsów

Aktualności AutoCAD Electrical AutoCAD Mechanical Autodesk Inventor BDI Informatyka Konferencje Logistyka News Praca Szkolenia i seminaria Targi w Polsce Wybierz kategorię Wybierz sekcję cad cax ce inżynier targi wynagrodzenia inzynierów

Szukane

targi praca z jobs.pl praca katalog firm news instytucje projekty cad firmy konferencje stal wydawnictwa technology partners szkolenia cnc transport targi w polsce udt cad/cam formy wtryskowe
BAZA FIRM Handel Hutnictwo Obróbka skrawaniem Obróbka plastyczna Usługi Dodaj firmę OGŁOSZENIA BEZPŁATNE Praca w Polsce Praca za granicą Sprzedam Kooperacja TARGI Targi w Krakowie Targi Kraków Targi krakowskie Targi w Poznaniu Targi Poznań Targi poznańskie Targi w Warszawie Targi Warszawa Targi warszawskie Targi w Gdańsku Targi Gdańsk Targi gdańskie Targi w Katowicach Targi Katowice Targi katowickie Targi w Kielcach Targi Kielce Targi kieleckie Targi w Europie Targi Europa Targi europejskie PRACA Praca dla inżynierów Praca dla inżyniera WYDAWNICTWA Prasa fachowa Literatura techniczna SZUKANE praca dla inżyniera poradnik mechanika klasy śrub poradnik tokarza wytrzymałość śrub tablice wyrobów hutniczych klasa śruby wymiarowanie literatura techniczna instrukcje bhp poradnik frezera PRZYJACIELE pozycjonowanie stron marketing w internecie Zarządzanie przedsięwzięciami Audyt projektów optymalizacja kosztów radca prawny wrocław