iProdukcja.pl arrow Targi arrow easyFairs MAINTENANCE - 5-6.10.2011
easyFairs MAINTENANCE - 5-6.10.2011
Image
Pełna nazwa: Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji easyFairs® MAINTENANCE
Miejsce: Hala targów w Krakowie
Opis: Grupa easyFairs® specjalizuje się w organizacji targów opartych na zasadzie B2B, skoncentrowanych na łączeniu bezpośrednio zainteresowanych stron: producentów specjalistycznego sprzętu oraz klientów, będących przedstawicielami przedsiębiorstw o zgodnym z branżą profilu.

Naszym celem jest stworzenie dla Państwa areny spotkań, która będzie nie tylko miejscem prezentacji najnowszych produktów, ale i szansą nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży maintenance.

Zgodnie z naszą dewizą - TIME&COST EFFECTIVE – kładziemy szczególnie duży nacisk na właściwe wykorzystanie czasu i pieniędzy naszych klientów.

Targi oparte na formacie easyFairs trwają tylko dwa dni, ale czas ten jest wystarczający na efektywne spożytkowanie go. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że impreza jest zorganizowana w sposób jasny i przejrzysty, ułatwiający komunikację pomiędzy wystawcami, a zwiedzającymi. Dzięki jednolitej strukturze stoisk firmy konkurują między sobą właściwym produktem, a nie wizualną otoczką.

Optymalizacja procesów produkcyjnych i przetwórczych w zakładach związanych z różnego rodzaju przemysłem to obecnie jedno z najczęściej podejmowanych wyzwań. Naprzeciw zapotrzebowaniu na urządzenia i technologie związane z branżą utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji , wychodzą targi easyFairs® MAINTENANCE, które w ubiegłym roku cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Zapewne wynika to z faktu, że wśród gości targowych znajdują się tylko profesjonaliści w swojej branży: właściciele, inżynierowie, projektanci, a także kierownicy wyższego szczebla. Ich wiedza i doświadczenie zaowocowały już zawarciem wielu dobrych kontraktów i nawiązaniem licznych kontaktów.
Osoba kontaktowa: brak informacji
Telefon: brak informacji
e-mail: brak informacji
www: brak informacji
 
następna »

Tagi Targów

HELSINKI MOTOR SHOW 04 NORTEC 25-28 I 2006 News Targi Targi w Europie Targi w Polsce Targi w Polsce Kielce Targi w Polsce Kraków Targi w Polsce Poznań Targi w Polsce Warszawa blacha dusseldorf exhibition hannover hanower interkama messe obróbka przetargi targi

Szukane

targi praca z jobs.pl praca katalog firm news instytucje projekty cad firmy konferencje stal wydawnictwa technology partners szkolenia cnc transport targi w polsce udt cad/cam formy wtryskowe
BAZA FIRM Handel Hutnictwo Obróbka skrawaniem Obróbka plastyczna Usługi Dodaj firmę OGŁOSZENIA BEZPŁATNE Praca w Polsce Praca za granicą Sprzedam Kooperacja TARGI Targi w Krakowie Targi Kraków Targi krakowskie Targi w Poznaniu Targi Poznań Targi poznańskie Targi w Warszawie Targi Warszawa Targi warszawskie Targi w Gdańsku Targi Gdańsk Targi gdańskie Targi w Katowicach Targi Katowice Targi katowickie Targi w Kielcach Targi Kielce Targi kieleckie Targi w Europie Targi Europa Targi europejskie PRACA Praca dla inżynierów Praca dla inżyniera WYDAWNICTWA Prasa fachowa Literatura techniczna SZUKANE praca dla inżyniera poradnik mechanika klasy śrub poradnik tokarza wytrzymałość śrub tablice wyrobów hutniczych klasa śruby wymiarowanie literatura techniczna instrukcje bhp poradnik frezera PRZYJACIELE pozycjonowanie stron marketing w internecie Zarządzanie przedsięwzięciami Audyt projektów optymalizacja kosztów radca prawny wrocław